Zeytinburnu Vinç KiralamaYılmaz Vinç kiralama servisi olarak İstanbul da bir çok semt de kiralık vinç hizmeti vermekteyiz. Bunlar dan biri olan Zeytinburnu ilçesinde 200 tona kadar ağırlık kaldırabilen kiralık vinçler işletmelerin hizmetine girmiştir.

Kiralık Vinç Zeytinburnu Vinç Kiralama Seçenekleri

  • Zeytinburnu Operatörlü Vinç Kiralama
  • Zeytinburnu Mobil Vinç Kiralama
  • Zeytinburnu Kamyonlu Vinç Kiralama

Haftanın 7 günü hizmet veren Zeytinburnu Kiralık Vinç servisinde haftasonu bile hizmet alabilirsiniz. Araçların periyodik bakımları yapılarak hizmet veren Yılmaz Zeytinburnu Kiralık Vinç servisi iş güvenliğine büyük önem vermektedir. Büyük ve küçük işletmeler için ağır tonajlı yük kaldırma bindirme ve Zeytinburnu Vinçli nakliye hizmeti veren firmamız, kamyonlu vinçler ile birlikte Tek Fiyat Politikası ile nakliye hizmetlerinde birden fazla vinç ve kamyon kullanmaktadır.

Zeytinburnu Vinçli Nakliye – Zeytinburnu Kamyonlu Vinç

Firmamız Zeytinburnu da yer alan işletmelerin fuar dönemlerinde ki Zeytinburnu vinçli stand kurulum, Zeytinburnu Vinçli Makine taşıma ve montaj işlerine talip olup, Montaj ve kurulum işlerinde deneyimli G sınıfı operatörlerle birlikte çalışmaktadır. İşletmemiz sektöre yapıtığı yatırımlarla birlikte ağırlığı 200 tona ulaşabilen yükleriniz için araç parkuruna yeni dahil ettiği Zeytinburnu Kiralık Vinçler birlikte hizmet vermektedir.

Zeytinburnu Kiralık Sepetli Vinç

Zeytinburnu kiralik vinçZeytinburnu Mobil Vinç kiralamalarında araç filosunda yer alan vinçler, vinç imalatçıları tarafından firmamıza özel olarak imal edilmiştir. Zeytinburnu Vinç olarak ağır tonajlı yük kaldırabilen vinçlerin haricinde  Zeytinburnu kiralık sepetli vinç hizmeti de vermektedir. Bu hizmette yüksekliği 70 metreye ulaşabilen noktalara insan güvenliğini sağlayarak ulaşım ve erişim sağlamaktadır. Bir çok amaçla kullanılan Zeytinburnu Sepetli Vinç Kiralama servisi, Zeytinburnu da en yakın kiralık vinc hizmeti veren firmadır.

Zeytinburnu Yılmaz Vinç – 0212 426 00 00

Zeytinburnu da teknik kadroyla hizmet veren Yılmaz Vinç hizmet esnasında size en iyi hizmeti vermeyi sağlıyor. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız sizin işiniz bizim işimiz felsefesiyle hizmetlerini sunmaktadır. Haftalık, günlük ve saatlik olarak vinç kiralama seçenekleriyle işletmeler için ekonomik çözümler sunmaktadır.